Adhatunk Neked ajándékba 2 Adventi naptárat?

A Mikulás várása, a Mikulás, az Advent és maga a Karácsonyi időszak szerintünk az egyik legszebb egész évben. Ilyenkor mindent egy kis misztikum, plusz kedvesség, mesebeliség ölel át és ez annyira jó.
A klubunkban már igazi ünnepi hangulat van, de az szerettük volna, ha nemcsak nekik, hanem még rajtuk kívül sok-sok kisgyermekes családban tudnánk hozzájárulni a lelkes és ünnepi hangulathoz.
Nem akarunk ezért cserébe berángatni Téged semmilyen külön felületre, csoportba. Elárasztani azonnal mindenféle információkkal, majd a végén felajánlani a klubhoz való csatlakozást. Mert nem erről szól ez az időszak. Hanem Rólatok. A családotokról és kicsit az elcsendesedésről. Ilyenkor nincs helye sok zajnak az életetekben. Hiszünk abban, hogy ehhez a közös egymásra figyeléshez egy kicsit mi is hozzájárulhatunk. Egy perces feliratkozás után már küldjük is a linket!
Bízunk benne, hogy sikerülni fog plusz örömöt és élményt csempészni a decemberetekbe. 

Adventi/karácsonyi könyv- és meseajánló

Adventi/karácsonyi élménynaptár

A Naptárak ablakait szerintünk érdemes egyenként megnyitni, de ha Ti egyszerre több mögé szeretnétek bekukucskálni, annak sincs akadálya. 🙂

Ahogy Nektek a legkomfortosabb!

Gyorsan feliratkozol, és mindenféle kihagyhatatlan ajánlat mentesen megkapod a két Adventi naptárat

Békés és nagyon nyugodt, léleknek kedves ünnepeket kívánunk Nektek!

Zsófi, Szabi, Panni és MaszatNyuszi

A honlapunkon cookie-kat használunk.

A weboldal cookie-kat (sütiket) használ a felhasználói élmény növelése és statisztikai célokból. A weboldal által használt cookie-k személyes adatgyűjtéséhez hozzájárulok.